Wyjątkowe zabiegi protetyczne

0
1357

Protetyka oferuje nam w dzisiejszych czasach szereg możliwości przywrócenia zdrowego uśmiechu. Protetyka w Łodzi zapewni nam dobre samopoczucie, jak i pewność siebie, o czym przekonać się możemy odwiedzając stronę http://www.medycynaistomatologia.pl/protetyka-lodz.html. Duża wiedza, wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście personelu do pacjenta to cechy, które wyróżniają ten gabinet na tle innych.

Dziedzina stomatologii

Protetyka, jako podstawowa dziedzina stomatologii, zajmuje się odbudową straconych zębów bądź rekonstrukcją tych uszkodzonych. Protetyka w Łodzi pozwoli nam odbudować zniszczone korony zębów, zmienić ich rozmiar, kształt oraz pozbyć się trwałych przebarwień z jakimi się zmagamy. Nie od dziś wiadomo, że ubytki w uzębieniu obniżają nasze samopoczucie. Przyczyniają się do utraty komfortu podczas rozmowy i powodują inne poważne dolegliwości, takie jak choroby przyzębia, różne dysfunkcje stawów czy zanik kości szczęki i żuchwy. Protetyka w Łodzi będzie więc idealnym rozwiązaniem nie tylko ze względu na odzyskaną estetykę – chodzi przede wszystkim o lepszą funkcjonalność naszego narządu żucia. Protetyka w Łodzi wykorzystuje najnowocześniejsze materiały protetyczne, które niemalże w żadnym stopniu nie różnią się od naturalnego uzębienia.

Nowoczesne usługi

Protetyka w Łodzi oferuje swoim pacjentom nowoczesne usługi protetyczne takie jak różne rodzaje koron zębowych: mogą oni wybrać, w jaki sposób pragną odbudować koronę zęba. Jedną z możliwości jest korona metalowa. Cechuje się ona niską estetyką – z tego powodu stosuje się ją w bocznych, niewidocznych miejscach. Wykonywane są ze złota bądź z metali nieszlachetnych. Inną możliwością jest korona metalowo-porcelanowa. Jest ona pokrywa kilkoma warstwami porcelany, co pozwala uzyskać pacjentowi naturalny wygląd zęba. Nadaje się ona idealnie do odbudowy zębów przednich – wszystko za sprawą jej walorów estetycznych jak i dużej wytrzymałości mechanicznej. Wszystkie te usługi zapewni nam protetyka w Łodzi – najnowocześniejsze rozwiązania, urządzenia i możliwości.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ