Zestawy startowe do manicure tytanowego – co musisz o nich wiedzieć? Sprawdzamy!

0
686
Zestawy startowe do manicure tytanowego

Rodzajów stylizacji paznokci na polskim rynku pojawia się coraz więcej. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o manicure tytanowym. Od tego czasu stale zwiększa on swoją popularność, na co z całą pewnością ma wpływ fakt, iż staje się łatwiej dostępny. Co warto o nim wiedzieć przed wizytom w salonie kosmetycznym?

Manicure tytanowy – najważniejsze cechy

Przed podjęciem decyzji o wykonaniu manicure tytanowego powinno się nieco więcej na jego temat dowiedzieć. Na początek więc przedstawiamy najważniejsze fakty. Przede wszystkim jest to manicure trwały, który może przetrwać nawet do pięciu tygodni. W tym czasie zaczną się oczywiście pojawiać odrosty. Jest to spowodowane naturalnym wzrostem płytki paznokcia. Ogromną zaletą manicure tytanowego jest to, że można uzupełnić powstałe luki. Dzięki temu przez dłuższy okres ma się zadbane i estetycznie wyglądające paznokcie. Kolejną cechą tej stylizacji jest to, że na paznokcie aplikowany jest specjalny puder zwierający kolorowe pigmenty. Po jego nałożeniu wykorzystywany jest utwardzacz. Nie ma tutaj tak jak przy hybrydach konieczności utwardzania manicure przy pomocy lampy UV/LED. Ogromną zaletą manicure tytanowego jest to, że jest on bezpieczny dla skóry wrażliwej i nie powoduje reakcji alergicznych. Dzięki temu zwiększa się grono osób, które spokojnie mogą z niego korzystać. Warto również wspomnieć o tym, że nakładany na paznokcie pyłek ma w swoim składzie minerały i witaminy odpowiadające za regeneracje płytki paznokcia.

Zastawy startowe do manicure tytanowego dla profesjonalistów

By cieszyć się idealnie nałożoną i przede wszystkim trwałą stylizacją należy zapisać się do salonu kosmetycznego, w którym pracuje wykwalifikowany personel. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, albo jesteś właścicielem salonu to powinieneś postawić na zestawy startowe do manicure tytanowego. Takie pakiety można znaleźć np. na stronie https://revelpolska.pl/. Warto skorzystać z informacji zawartych na stronie właśnie takich firm, które sprzedają takie zestawy. Z niej można dowiedzieć się co znajduje się w takim zestawie startowym do manicure tytanowego. Można także zawsze zadzwonić do przedstawiciela i zadać dodatkowe pytania. Jest to najprostsza droga do rozwinięcia swojego salonu kosmetycznego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ