Zabieg SMP

0
961

Nie ma cudownego środka na porost włosów, a jeżeli ktoś utrzymuje inaczej, to opowiada bajki. Dla niemałej grupy osób dotkniętych łysieniem pojawiła się ostatnio nadzieja w postaci metody, która co prawda nie przywróci im bujnej czupryny, ale po mistrzowsku zatuszuje utratę włosów.

Mikropigmentacja włosów przeznaczona jest głównie dla mężczyzn, którzy chorują na łysienie o podłożu  androgenowym. Zyskująca na popularności ze względu na trwały i naturalny efekt, a także bezpieczeństwo samego zabiegu procedura polega na wprowadzeniu do warstwy naskórka cząsteczek pigmentu. W efekcie skóra głowy wygląda jak gęsto pokryta czupryną przystrzyżonych na zero włosów. Przeglądając się w lustrze, klienci często nie są w stanie wskazać granicy między prawdziwymi a stworzonymi przez specjalistę sztucznymi mieszkami włosowymi.

Na czym polega zabieg mikropigmentacji skóry głowy? Procedura zabiegowa rozpoczyna się od ogolenia głowy i podzielonego na trzy serie zabiegowe wprowadzania cząsteczek barwnika w pozbawione mieszków włosowych partie skóry. Pigmenty przygotowuje się indywidualnie pod klienta i najczęściej jest to mieszanka idealnie dopasowana barwą do koloru włosów. Barwniki są bezpieczne dla zdrowia i nigdy nie zmieniają koloru. Zyskująca na uznaniu metoda:

– pomaga uzyskać naturalnie wyglądającą fryzurę
– tworzy wrażenie gęstych włosów
– trwale maskuje znamiona oraz blizny, np. po przeszczepach, czy oparzeniach i urazach

Scalp micropigmentation (SMP), czyli mikropigmentacja skóry głowy opinie zbiera doskonałe jako efektowny i w pełni bezpieczny sposób na walkę z łysieniem. Metoda  mikropigmentacji przynosi fantastyczny efekt wizualny, a rezultat utrzymuje się do dwóch lat. Decydując się na zabieg, warto poszukać specjalistycznego ośrodka, który dysponuje wykwalifikowanym personelem i nowoczesnym sprzętem. Dla wielu pierwszym wyborem okazuje się klinika  SMP, którą tworzy światowej klasy zespół po praktykach w Izraelu, Włoszech i Anglii. Czas, który poświęcili na kształcenie, przekłada się na rezultaty, które dziś stawiają ich w ścisłej czołówce SMP na świecie.

Źródło: https://klinikasmp.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ