Odpowiednie narzędzia w pracy wizażysty

0
871

Wizażysta jest to osoba, której celem jest zmiana wizerunku klienta poprzez wyeksponowanie atutów jego urody. Choć zawód ten kojarzy się wyłącznie z robieniem makijażu, do częstych zadań wizażysty należą również dobór fryzury, ubrań oraz dodatków w taki sposób, aby tworzyły razem spójną całość.

Najważniejszym asem w rękawie każdej osoby zajmującej się wizażem jest jednak zestaw do malowania. Niezbędnymi elementami w codziennej pracy są:

– różnego rodzaju pędzle;
– podkłady;
– pudry;
– paleta cieni;
– kredka do oczu;
– tusz do rzęs.

Wszystkie powyższe produkty powinny być najwyższej jakości. Będąc wizażystą, warto postawić na kosmetyki Makeup Revolution. Dlaczego?

Ta angielska firma działająca na rynku od 2014 roku oferuje kosmetyki o wysokiej jakości w przystępnych cenach. Nałożone na skórę preparaty cechują się trwałością i właściwościami pielęgnacyjnymi. Bogata kompozycja cieni do powiek, nieograniczająca się tylko do podstawowych barw, imponująca liczba bronzerów, rozświetlaczy, podkładów, błyszczyków do ust i szminek sprawiły, że kobiety ukochały tę markę.

Czym jeszcze wyróżnia się Makeup Revolution?

Na pewno innowacyjnym podejściem do tematu. Krocząc równocześnie z panującymi i błyskawicznie zmieniającymi się trendami, dopasowuje swoje produkty do obecnych potrzeb klientów. Aktualnie wprowadza kosmetyki w różnorakich barwach, będąc inspiracją dla płci pięknej do eksperymentowania z odważnym i kolorowym makijażem.

Nic dziwnego, że wielu wizażystów zaczęło sięgać po produkty do makijażu Makeup Revolution. Na dodatek ich zgrabne, minimalistyczne opakowania przywodzą na myśl elegancję oraz budzą prestiż. Każdy wizażysta chce mieć je w swoim podręcznym zestawie do pracy.

Ikoną marki stały się czekoladki – zamykane pudełka z paletą cieni i lusterkiem. Ukazały się one w wielu wydaniach. To, co zachwyca w nich najbardziej to ich konsystencja, która się nie kruszy i ułatwia aplikację.

Kosmetyki do makijażu Makeup Revolution to zatem doskonały wybór dla każdego zawodowego wizażysty.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ