Modelowanie sylwetki metodą polomar slimlipo 3d

0
1624

Dzisiaj przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, jak wyglądamy. Dlatego też zarówno panie, jak i panowie starają się nosić ubrania odpowiednie do swojej sylwetki i do charakteru, dbają o aktywność fizyczną i regularną dietę. Czasami jednak kusi nas skorzystanie dodatkowo z przeróżnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Nowe oblicze chirurgii estetycznej

Niestety często boimy się powikłań. W naszej wyobraźni operacje i zabiegi plastyczne prowadzą do powstania dość sztucznego ciała a ponadto wiążą się z dużą ilością różnorakich powikłań. Czy tak jest w istocie? Nie do końca. Dzisiaj bowiem medycyna estetyczna dysponuje szeregiem zabiegów małoinwazyjnych, w zasadzie bezpiecznych, które umożliwiają poprawę naszego wyglądu.

Do takich zabiegów należy na pewno liposukcja laserowa, czyli zabieg polomar slimlipo 3d . Jest to modelowanie sylwetki znacznie mniej inwazyjne niż klasyczna liposukcja, przez co charakteryzuje się większym bezpieczeństwem, a ponadto nadaje ciału naturalny wygląd.

Zabieg polomar slimlipo 3d – modelowanie sylwetki na miarę XXI wieku

Na czym w zasadzie polega ten zabieg oraz czym się różni od klasycznej liposukcji? Otóż tutaj chirurg robi drobne nacięcie w miejscu, z którego chcemy usunąć zbędne komórki tłuszczowe, przez które wprowadza następnie laser. Świetlna energia lasera w komórkach tłuszczowych zamienia się w ciepło, stapiając je tym samym. Następnie pozostaje tylko usunąć martwe komórki tłuszczowe.

Brzmi niezbyt skomplikowanie? Tak jest i w istocie. Cały zabieg trwa maksymalnie godzinę czasu i wiąże się z pozostaniem w klinice tylko jeden dzień. Warto jeszcze dodać, że w zabiegu polomar slimlipo 3d stosowany jest także na koniec laser ujędrniający skórę.

Efekty slim lipo 3d

Jakie efekty możemy zauważyć po zastosowaniu zabiegu polomar slimlipo – http://www.lipoline.pl/liposukcja/palomar-slimlipo-3d.html? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że zabieg ten nie jest przeznaczony dla osób otyłych. Nie ma on na celu redukcji otyłości, lecz jedynie zniwelowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, której nie da się łatwo usunąć przy zastosowaniu diety czy też wysiłku fizycznego.

Modelowanie sylwetki zabiegiem polomar slimlipo 3d jest zatem idealne dla osób z prawidłową wagą albo z lekką nadwagą, które nie mogą się pozbyć nieestetycznych „oponek” w różnych miejscach ciała. Warto dodać, że efekty slim lipo 3d to nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej w danym miejscu, lecz także ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Warto zatem zastanowić się, czy zabieg polomar slimlipo 3d nie będzie właśnie tym, czego potrzebujemy, aby poczuć się pięknie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ