Manicure tytanowy – wyprzedź konkurencję i wprowadź nową usługę do swojej oferty

0
587
Manicure tytanowy

Jak doskonale wszyscy wiedzą salony kosmetyczne są miejscem, które bardzo chętnie odwiedzają kobiety. Mogą w nich bowiem zadbać o swoje piękno i pozbyć się ewentualnych niedoskonałości. Do jednych z najczęściej wybieranych zabiegów należy manicure. By wyprzedzić konkurencję warto więc pomyśleć o doszkoleniu się z tego obszaru usług.

Manicure tytanowy na tle konkurencyjnych metod stylizacji

Na polskim rynku od kilku już lat bardzo popularna jest stylizacja hybrydowa. Nie da się ukryć, że ona oraz manicure klasyczny to standard jeśli chodzi o usługi gabinetów kosmetycznych. W niektórych można jeszcze spotkać manicure żelowy i akrylowy. Jeśli chce się być przed konkurencją to warto rozejrzeć się za czymś nowym. Usługą godną uwagi jest z całą pewnością manicure tytanowy. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim trwałością. Mianowicie dobrze nałożony potrafi utrzymać się na płytce paznokcia do kilku tygodniu pokonując wspominaną hybrydę. Co więcej, w tym czasie można uzupełniać powstałe luki między lakierem a konturem paznokcia. Dzięki temu można zapomnieć o nieestetycznych odrostach, które zdecydowanie negatywnie wpływają na wygląd całej dłoni. Ważne jest również to, że podczas gdy tytan znajduje się na paznokciu to ten jest odżywiany. Jest to zasługą składu tytanu, który zawiera w sobie substancje regenerujące i odżywiające płytkę paznokcia. Sam tytan utwardza się podczas kontaktu z powietrzem więc nie trzeba korzystać z lamp. Dostępna na rynku jest szeroka gama pyłków, więc można tworzyć wielobarwne, niepowtarzalne stylizacje.

Manicure tytanowy – zdobądź wiedzę

Jak widać po opisie zalet, manicure tytanowy jest naprawdę gody uwagi. Poza tym jest nowością, której nie mają w ofercie wszystkie salony kosmetyczne. Wprowadzając go do siebie należy zadbać o profesjonalne przeszkolenie pracowników z nowej usługi. Tylko dzięki niemu będzie można świadczyć usługę i nie narażać się na negatywne opinie klientek. By zdobyć niezbędną wiedzę warto zdecydować się na szkolenie od https://revelpolska.pl/szkolenia-z-manicure-tytanowego/ które prowadzone są zarówno stacjonarnie, jak i online. W dzisiejszych czasach jest to ogromne udogodnienie, z którego dobrze jest skorzystać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ