Jak wybrać dobrego fryzjera?

0
814
salon fryzjerski Poznań

Nieodpowiedni fryzjer to postrach każdego, kto choć raz został źle obsłużony w salonie fryzjerskim i nie wiedział, co zrobić ze swoim wyglądem, by wrócić do normalności. Nie każdy ma szczęście trafić na profesjonalistę, który cieszy się zaufaniem i poszanowaniem innych klientów. Czym się kierować wybierając salon fryzjerski? Poznań – czy są w tym mieście salony fryzjerskie godne polecenia?

Co zapewnia klientowi dobry fryzjer?

Poznań jest niewątpliwie tym miastem, które może poszczycić się salonem fryzjerskim na miarę XXI wieku. Mowa o salonie fryzjerskim Piotr Sierpiński Hair. Co takiego ma ten salon, że klienci wychodzą z niego zawsze zadowoleni?

  • Profesjonalną kadrę
  • Nowoczesne metody stylizacji i koloryzacji
  • Dopasowanie usługi indywidualnie do klienta
  • Kompleksowe podejście do klienta jako całości
  • Doradztwo w zakresie stylizacji nie tylko włosów, ale i całego wyglądu

Po czym poznać, że potrzeby klienta zostaną spełnione przez salon fryzjerski?

Poznań jest dużym miastem, a co za tym idzie, ma wielu klientów, którzy bez wahania są gotowi zapłacić odpowiednie stawki za to, by pięknie wyglądać.

Jak rozpoznać, że robi się dobrze, wybierając konkretnego fryzjera?

  • Sprawdzić w Internecie, jakie są opinie o danym fryzjerze
  • Czy fryzjer prowadzi media społecznościowe np.: konto na Instagramie, pokazujące zdjęcia klientów i ich metamorfoz
  • Iść do salonu fryzjerskiego i porozmawiać z fryzjerem – sprawdzi się wtedy jego wyczucie potrzeb klienta
  • Jak wygląda fryzjer? Czy ma ładną fryzurę?
  • Jak prezentuje się salon?

Sama wizyta i to, jak zostanie się potraktowanym, będą rzutować na to, czy w przyszłości wróci się do danego salonu fryzjerskiego. Liczy się efekt końcowy, ale też to, jak fryzjer zajmuje się klientem. Czy poza samym strzyżeniem i farbowaniem włosów dopytuje o pielęgnację włosów i o to, z czym klient ma największy problem przy codziennej stylizacji?

Czy fryzjer potrafi spełnić wymagania klienta np.: by fryzura była niekłopotliwa w codziennym użytkowaniu? Czy po wizycie klient faktycznie nie musi spędzać długich godzin przed lustrem, by doprowadzić fryzurę do używalności?

Czy fryzjer używa dobrej jakości produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów? Czy są to wysokiej jakości produkty fryzjerskie, czy może produkty z półek popularnych drogerii?

Odpowiadając sobie na te wszystkie pytania, klient będzie mógł podjąć decyzję o tym, czy jego oczekiwania spełni dany fryzjer i salon fryzjerski. Poznań wychodzi naprzeciw swoim klientom, oferując usługi fryzjerskie na światowym poziomie w salonie fryzjerskim Piotra Sierpińskiego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ