TOP 5 cyfrowych zegarków męskich na wiosnę!

0
1851

Pojawienie się wiosennej aury przynosi ukojenie, po trudnym okresie zimowej hibernacji. Coraz odważniej wychodzące słońce, napełnia swoją energią cały otaczający nas świat. Wzrost temperatury i odradzająca się przyroda, symbolizują koniec trosk i ograniczeń towarzyszących zimowej scenerii. Najlepiej widać to po szczęśliwych twarzach ludzi, korzystających z komfortowych warunków pogodowych. Wraz z polepszeniem nastroju, powraca także motywacja do zregenerowania organizmu i gotowość podjęcia nowych wyzwań. Tak powszechne zmiany nie mogłyby ominąć branży zegarkowej. Wraz ze zniknięciem szarej i zimnej monotonii, powracają lekkie i barwne kreacje, które nie mogą obyć się bez współgrającego z nimi czasomierza.

Zegarki sportowe idealne na wiosnę!

Wiosna to także powrót do uprawiania wielu dyscyplin, z czym nierozłącznie związane są praktyczne zegarki sportowe. Przyda się też odpowiednie wsparcie, niezbędne na drodze do realizacji nowo ustanowionych celów. Na szczęście, istnieją czasomierze, które świetnie łączą sport i funkcjonalność ze świeżym designem we wszystkich kolorach tęczy. Wybór z pewnością nie jest prosty, a żeby go ułatwić, przygotowaliśmy zestawienie pięciu najlepszych, cyfrowych zegarków męskich na wiosnę.

Pierwsza propozycja nie będzie zaskoczeniem dla miłośników męskich czasomierzy i świetnie pokaże, co sprawia, że cyfrowe czasomierze to zdecydowanie najlepsze zegarki sportowe na wiosnę. Zegarek Casio G-Shock DW-5600TB-1ER, bo o nim właśnie mowa, pomoże nam skutecznie wykorzystać wszystkie pojawiające się w nowej porze roku okazje. Wielofunkcyjne zegarki sportowe Casio G-SHOCK to prawdziwe gwiazdy męskiej mody i niespotykanej wszechstronności. Wytypowany przez naszych ekspertów, model G- SHOCK DW-5600 TB-1ER, doskonale łączy wszystkie elementy, które powinny zawierać najlepsze zegarki na wiosnę. Jego jaskrawa i dynamiczna kolorystyka, doskonale pasuje do pojawiających się w przyrodzie zmian. Charakterystyczny, kształt stanowi też ciekawą alternatywę, dla bardzo popularnych modeli GA-100, jednocześnie nawiązując do głośnego w branży powrotu, o którym więcej za chwilę. Choć niezwykle różnorodne w zakresach cen, użytej technologii oraz designu, wszystkie zegarki Casio G-SHOCK, cechuje ponadprzeciętna funkcjonalność oraz absolutna wytrzymałość. Wstrząsoodporny zegarek Casio G-SHOCK DW-5600 zaopatrzono w praktyczne funkcje jak stoper, rozbudowany kalendarz czy multialarm, a 200m wodoszczelności pozwoli pozostać na nadgarstku, nawet podczas nurkowania.

Timex Ironman świetnym kompanem wiosennego treningu!

Jak wiadomo, wiosna motywuje nas do wyznaczania bardzo ambitnych celów, które często idą w parze z powrotem do regularnego uprawiania sportu. Ambitne wyzwanie i doskonała kondycja, nigdzie nie łączą się lepiej niż w ekstremalnym triathlonie, nieprzypadkowo znanym jako „Ironman”. Tak nadzwyczajny cel wymaga bardzo profesjonalnego podejścia, dlatego druga propozycja w naszym zestawieniu, reprezentuje sportowe zegarki Timex Ironman stworzone z myślą o tym legendarnym wyzwaniu. Skupienie się wyłącznie na poprawianiu czasów okrążeń, może okazać się niewystarczające. Doprowadzając organizm na skraj wytrzymałości, trzeba brać pod uwagę wiele czynników, z których każdy ma wpływ na osiągnięcie celu. Niezbędne do tego dane pomoże nam zebrać Timex Ironman TW5M11800. Ten pozornie prosty, cyfrowy czasomierz na silikonowym pasku to w rzeczywistości profesjonalny zegarek z GPS, wyposażony w zaawansowane oprogramowanie treningowe. Podstawowe, praktyczne dodatki jak podświetlenie, alarm i 50m wodoszczelności z profesjonalnymi dodatkami jak Tap Screen, pozwolą na pełną koncentrację w trakcie i dogłębną analizę po odbytym treningu.

tw5m11800_4m

Trzecia pozycja wiosennego zestawienia to powrót do początku listy oraz marki Casio G-SHOCK. Co trzeba zaznaczyć – jest to powrót naprawdę niezwykły. Mamy tu bowiem do czynienia ze spektakularnym powrotem króla! Męski zegarek G-SHOCK GX-56BB-1ER King of G, jest spełnieniem marzeń, które 8 lat temu rozbudził jego poprzednik, model Casio GX-56. Początkowo miał być okazjonalnym, ekskluzywnym modelem, przeznaczonym wyłącznie na rynek azjatycki. Japończycy nie spodziewali się jednak, że doskonałość ich arcydzieła, doprowadzi do otoczenia go prawdziwym kultem.

gx-56bb-1er_4m

Zegarki dla sportowych zapaleńców!

Propozycja numer cztery to ukłon w stronę najbardziej ekstremalnych biegaczy. Zegarek męski Suunto Spartan SS023408000 przeniesie nasze treningi na całkowicie nowy poziom. Niezwykle zaawansowany zegarek cyfrowy pozwala na pracę z profesjonalnym oprogramowaniem. Termometr, barometr, wysokościomierz, licznik kalorii czy pomiar tętna, opatrzą dane z modułu GPS niedostępnymi wcześniej parametrami. Zegarek Suunto Spartan to smartwatch, co oznacza, że nie tylko przenalizuje nasze treningi, ale dzięki aplikacji, łatwo porównamy swoje wyniki z całym światem. Nowoczesne technologie przekładają się na równie nowoczesny wygląd. Suunto Spartan to cyfrowy zegarek na silikonowym pasku, którego przyjemny żółty odcień, łatwo dopasować do wiosennych stylizacji. Wiosna otwiera furtkę dla wszystkiego co nowe, zupełnie jak nowoczesne zegarki cyfrowe. Likwidując ograniczenia tradycyjnych czasomierzy, nie tracą ich ponadczasowego piękna. Najlepsze zegarki cyfrowe, czyli popularne smartwatche, już na stałe wpisały swoją obecność w świat mody. Świadczy o tym zamykający zestawienie, smartwatch Diesel DZT2006. Ultranowoczesny, męski zegarek cyfrowy, wykorzystując Bluetooth, przeniesie możliwości naszego smartfona na nadgarstek. Zgodnie z duchem uznanej w świecie marki, zegarek Diesel DZT2006 to przede wszystkim niepowtarzalny design. Konstrukcja koperty to bezpośredni wgląd do przyszłości, który pasuje do każdej okazji. Modny smartwatch umożliwi też personalizację tarczy czasomierza, za pośrednictwem gotowych do użycia w wzorów. Diesel DZT 2006 to genialny, męski zegarek na wiosnę. Jego silikonowy pasek zapewni wygodę, a wyrazista czerwień dodatkowo przyciągnie wzrok i uzupełni wiosenną paletę barw.

dzt2006_4m

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ