Świece z wosku pszczelego w nowoczesnej odsłonie

0
940
Świece z wosku pszczelego w nowoczesnej odsłonie

Świece z wosku pszczelego zazwyczaj kojarzą się z czymś pasującym do wnętrz w stylu rustykalnym. I słusznie, bo piękne, naturalne świece pięknie się w nie wpisują. Ale nie oznacza to, że nie można się cieszyć właściwościami świec z wosku pszczelego w innych wnętrzach!

A korzystać z ich właściwości warto, ponieważ świece z wosku pszczelego wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie! Piękny, miodowo-propolisowy zapach rozchodząc się po pomieszczeniu neutralizuje nieprzyjemne zapachy, w tym woń dymu tytoniowego, a ponadto oczyszcza powietrze z alergenów i szkodliwych substancji. Tym samym możemy ułatwić sobie oddychanie, co jest szczególnie ważne dla osób mających problemy z funkcjonowaniem górnych dróg oddechowych. Jednak wosk pszczeli w tej odsłonie potrafi znacznie więcej – relaksuje, działa odprężająco i kojąco, a do tego neutralizuje jony wytwarzane przez sprzęt elektryczny i elektroniczny! Do tego świece z wosku pszczelego spalają się bezdymnie i oświetlają pomieszczenie jasnym, ciepłym blaskiem.

Modny design

Najczęściej myśląc o świecach z wosku pszczelego, mamy na myśli proste świece z węzy pszczelej. Takie świece są cudne, ale to nie jedyna forma, którą możemy dekorować przestrzeń. Bardzo stylowo wygląda chociażby świeca w szkle, taka jak świeca z drewnianym knotem VINCA BLACK, która fenomenalnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Taka świeca z wosku pszczelego będzie pięknie prezentować się na biurku w gabinecie, na stoliku w salonie, na komodzie w sypialni czy też na szafkach łazienkowych, pozwalając stworzyć domowe spa. Aby cieszyć się zdrowotnymi właściwościami wosku pszczelego, warto palić świecę choćby kilkanaście minut dziennie podczas pracy, przed snem czy też w czasie odpoczynku.

Świece ozdobne

Największą wartość mają świece ozdobne wykonywane ręcznie w manufakturach, w których używa się wyłącznie czystego wosku bez żadnych chemicznych dodatków. Dlatego warto stawiać na sprawdzonych producentów, jak choćby polska firma VINCABEE. I choć ceny takich wyrobów mogą wydawać się wysokie, to warto zwrócić uwagę na to, że świeca z drewnianym knotem z wosku pszczelego pali się trzy razy dłużej niż parafinowe odpowiedniki! A do tego nie zanieczyszcza powietrza – przeciwnie, ma walory prozdrowotne. Zatem nie ma wątpliwości, że taki wyrób wart jest swojej ceny. W dodatku są to świece ekologiczne, powstające bez szkody dla środowiska naturalnego. I oczywiście są pięknym, luksusowym dodatkiem do modnego wnętrza. I świetnym pomysłem na elegancki prezent, na każdą okazję!

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ