Protezy nakładkowe – odzyskaj dawny uśmiech!

0
484
Protezy nakładkowe

Poważne wady uzębienia są częstym powodem depresji oraz niskiej samooceny wielu osób. Widoczne braki, powodują trudności w wykonywaniu codziennych czynności oraz powodują, a często nawet pogłębiają już obecne problemy zdrowotne. Dzięki protezom nakładkowym, mamy szansę na powrót do normalnego życia. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

Czym charakteryzują się protezy nakładkowe?

Brak nawet jednego zęba, może powodować poważne problemy podczas przeżuwania. W konsekwencji, pogarsza stan naszych organów wewnętrznych, które nie radzą sobie z prawidłowym trawieniem dużych kawałków jedzenia. Protezy nakładkowe, to idealny sposób aby temu zapobiec. Decydując się na ich założenie, nasze dziąsła muszą być w dobrym stanie, ponieważ cały zabieg oparty jest na wykorzystaniu zdrowych pozostałości. Lekarz stomatolog montuje bowiem specjalne metalowe zaczepy, które przymocowuje do korzeni zębów. Na protezy nakładkowe warto zdecydować się z jednego ważnego powodu – są o wiele bardziej solidne i wytrzymałe. Badania mówią, że co najmniej 50% osób, które posiadają protezy, nie jest z nich zadowolona. Właśnie dlatego, warto wziąć pod uwagę droższy, lecz o wiele lepszy zamiennik. Protezy nakładkowe niosą za sobą również wiele innych zalet zdrowotnych, takich jak spowolnienie zaniku wyrostka zębowego.

Protezy nakładkowe, które odmienią Twoje życie

Pełne uzębienie to nie tylko walory zdrowotne, ale również estetyczne. Dzięki protezie nakładkowej, możemy cieszyć się pełnym uśmiechem, bez obaw przed jej wypadnięciem, tak jak dzieje się to w wielu przypadkach tanich zamienników. Ponad to, bardzo realistycznie oddaje prawdziwe zęby, a metalowe klamry są zupełnie niewidoczne. Utrzymanie protezy w czystości również nie jest niczym problematycznym, wystarczy myć ją 2 razy dziennie tak jak robimy to z naturalnymi zębami. Więcej informacji na temat całej procedury znajdziemy na stronie https://maszewski.com/protetyka-stomatologiczna/. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wykonanie tego typu protezy następuje o wiele szybciej, a nasz organizm z łatwością się do niej przyzwyczaja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ