Internetowy lekarz na e-lekarz24.pl

0
579

Twórcy serwisu e-lekarz24.pl udostępniają szeroką gamę możliwości. Serwis posiada bogatą bazę danych na temat zdrowia i medycyny, cały czas uzupełnianą zarówno przez specjalistów, jak i internautów. Konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl pozwala na szybki i sprawny kontakt z lekarzem bez konieczności tradycyjnego umawiania się na wizytę lekarską w ośrodku medycznym i działa równie sprawnie, a nawet lepiej. Serwis udostępnia rankingi specjalistów z każdej dziedziny, które są aktualizowane na bieżąco. A więc nie ma konieczności czekania w długich kolejkach poprzez tradycyjną wizytą lekarską. Lekarz podczas konsultacji online może przepisać również skierowania na różnego rodzaju dodatkowe badania.

Elektroniczna recepta tak samo, jak i konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl jest naprawdę doskonałym rozwiązaniem. Jest to idealne ułatwienie dla osób, które nie mogą osobiście wybrać się do lekarza po receptę. E-recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Recepta przez internet zawiera informacje o przepisanym leku oraz ilości dawkowania, które są przypisane do konkretnego pacjenta.

Jak działa elektroniczna recepta?

Otrzymaną receptę od lekarza online możemy zobaczyć na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP).

Internetowe Konto Pacjenta przechowuje wszystkie elektroniczne recepty, które wypisze nam lekarz. Każda recepta posiada swój kod, dzięki temu wystarczy, że pójdziemy do apteki, podamy kod recepty, numer PESEL i zrealizujemy receptę. Jeżeli zaistnieje potrzeba odnowienia recepty, wystarczy ponowna konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl i otrzymamy ponownie receptę. Jest też drugi sposób, z którego można skorzystać, mianowicie odwiedzić Internetowe Konto Pacjenta (IKP), w zakładce recepty można wybrać ponowienie recepty lub tylko jednego z przepisanych przez lekarza leków.

Recepta przez internet w 5 krokach:

1. Konsultacja medyczna online.
2. Otrzymanie recepty lekarskiej.
3. Otrzymujesz internetową receptę jako e-mail albo SMS z 4-cyfrowym kodem.
4. Realizacja recepty w aptece poprzez podanie numeru PESEL i kodu recepty.
5. Otrzymanie leków.

Dzięki nowoczesnej oferuje portalu e-lekarz24h.pl, konsultacji medycznej ze specjalistą, jak i internetową receptą, którą otrzyma pacjent bez wychodzenia z domu, ma możliwość spokojnej i bezpiecznej kuracji w zaciszu własnego domu. Receptę może zrealizować członek rodziny jak i przyjaciel. Wystarczy tylko mieć wspomniany już kod recepty i numer PESEL pacjenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ