Gdzie wykonać przeszczep włosów w Katowicach?

0
1429

Utrata owłosienia głowy dla wielu osób stanowi poważny problem. Zazwyczaj dotyczy to mężczyzn, choć utrata włosów w wyniku rozmaitych chorób może dotknąć też kobiet. Dla wielu panów utrata włosów, szczególnie gdy następuje wcześnie i szybko, stanowi poważny problem. Jest to problem natury psychicznej, ale dla dużej grupy mężczyzn utrata włosów stanowi nie lada obciążenie i jest powodem do stresów czy obniżonej samooceny. Panowie, którzy nie mogą sobie poradzić z problemem łysienia od strony psychicznej i nie podoba im się ich wygląd, mogą liczyć na współczesną medycynę, która oferuje zaawansowane techniki przeszczepu włosów. Jedna z najbardziej znanych klinik w Polsce funkcjonuje w Katowicach, prowadzona przez doktora Turowskiego.

Transplantologia i leczenie włosów

Przeszczepy włosów wykonywane są i dostępne dla pacjentów od lat i nie są niczym rewolucyjnym. Jednakże szybki postęp technologiczny oraz nieustanne badania prowadzące do lepszego rozpoznania tej dziedziny medycyny sprawiły, że dziś transplantologia włosów jest dziedziną o wiele bardziej zaawansowaną, a co za tym idzie, daje pacjentom jeszcze większe możliwości odzyskania utraconych włosów czy powstrzymania ich wypadania. Dzięki nowoczesnym technikom rośnie szansa, że przeszczepy się przyjmą i będą trwalsze. Większa jest także estetyka wykonania zabiegów, co sprawia, że trudno jest rozpoznać włosy przeszczepione od rosnących naturalnie. Krócej trwa też sam zabieg i późniejsze gojenie się. To sprawia, że na zabiegi takie decyduje się większa liczba mężczyzn. Dla tych, korzy chcą wykonać przeszczep włosów Katowice oferują zabiegi na światowym poziomie w klinice dra Turowskiego.

Dr Turowski – specjalista od transplantologii włosów

W klinice dr Turowskiego pacjenci mogą liczyć na to, że wykonany zabieg będzie na najwyższym światowym poziomie. Gwarantuje to między innymi doświadczenie, jakie zdobywał założyciel tej kliniki w klinikach na całym świecie. Oczywiście, oprócz fachowej wiedzy, do dyspozycji pacjentów pozostaje najnowocześniejszy sprzęt oraz metody przeszczepów. To właśnie tam osoby cierpiące z powodu utraty włosów mogą skorzystać z rewolucyjnej metody transplantacji wykonywanych przez roboty. Zabieg takie daje najlepszy rezultat, a dr Turowski gwarantuje jego wysoką skuteczność. Dla panów, których interesuje przeszczep włosów Katowice i tamtejsza klinika to najlepsze miejsce na dokonanie zabiegu. O wysokiej skuteczności zabiegów świadczą opinie pacjentów, którzy przechodzą leczenie włosów pod kierunkiem dr Turowskiego.

Źródło tekstu: http://www.drturowski.pl/pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ