Co zabrać ze sobą na festiwal?

0
1447
Co zabrać ze sobą na festiwal?

Biwaki, koncerty, wydarzenia w plenerze i festiwale – z tym między innymi kojarzy się lato. To czas beztroskiej zabawy, mile spędzonych chwil z przyjaciółmi. Zwłaszcza festiwale są połączeniem muzyki i niespotykanych doznań. Takie festiwale trwają zazwyczaj kilka dni. Jedziesz pierwszy raz? Poradzimy, co zabrać na tego typu imprezy. Ważne są środki higieniczne, suchy szampon Batiste oraz miejsce do spania.

Środki do higieny ciała

Nie zapominaj o tak ważnym asortymencie. Na większości festiwali będziesz miał dostęp do kranów, prysznicy, czy toalet, ale są one w różnym stanie, a kolejki do nich są nieraz bardzo długie. Pamiętaj, że na festiwalu spędzisz kilka dni, więc warto zaopatrzyć się w kilka, ważnych środków.

  • Suchy szampon Batiste – niezawodny wynalazek odpowiedni do każdego miłośnika, czy miłośniczki festiwali. Potrzebny zwłaszcza, gdy jest to festiwal pod namiotami, a krany także są dostępne w plenerze. Wtedy szampon Batiste ratuję włosy. Nie ma potrzeby ich mycia, wystarczy, że użyjesz tego rodzaju suchego szamponu, by na nowo odzyskać świeżość włosów. To doraźna pomoc dla włosów przetłuszczonych. Dodatkowo szampon Batiste podnosi włosy.
  • Mokre chusteczki nawilżane – niezbędne zwłaszcza przy higienie intymnej, a także do mycia rąk. Szybki sposób na odświeżenie się, zwłaszcza w upał, gdy był i piasek przylepia się do ciała.
  • Antybakteryjny żel do rąk – festiwalu to miejsca, w których jest mnóstwo osób. Antybakteryjny żel do rąk pozwoli zdezynfekować skórę i ją odświeżyć.
  • Gąbka i kawałek węża ogrodowego – oczywiście higiena intymna nie może opierać się tylko na chusteczkach higienicznych i szampanie Batiste. Gdy już uda Ci się być przy zlewach to warto mieć ze sobą kawałek węża ogrodowego, dzięki któremu stworzysz coś na kształt prysznica.

Inne niezastąpione rzeczy

Oczywiście musisz mieć namiot, najlepiej dobrej jakości, by nie przemakał podczas deszczu. A jeśli nie jest on taki, to możesz ratować się folia malarską, którą rozłożysz na namiot. Niezbędna będzie także karimata, karimata samopompująca lub dmuchany materac. Komfort jest ważny. Noce praktycznie zawsze są zimne, więc nie zapomnij o grubym śpiworze.

Na festiwalach zawsze używa się telefonów. Bateria szybko traci na mocy, dlatego warto ze sobą mieć powerbank o dużej sile, który wystarczy, aby kilka razy naładować telefon.

Na festiwalach przydaje się także nerka, czyli rodzaj torebki na biodro. Jest wygodna, komfortowa i bardzo bezpieczna. Wszystkie potrzebne rzeczy masz wtedy przy sobie.

[Głosów:2    Średnia:3/5]
PODZIEL SIĘ

Od wielu lat pasjonatka fitness, a od dwóch profesjonalna trenerka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ